Portalna dizalica s dvostrukim nosačima s kolicima

Portalna dizalica s dvostrukim nosačima s kolicima

Značajka: portalni kran
Mjesto podrijetla: Henan, Kina
Jamstvo: 3 godine
Boja: Prilagođeno
Način upravljanja: Daljinski upravljač
Stanje: Novo
Izvor napajanja: 3 faze 380V 50Hz
Nakon servisa: video tehnička podrška, online podrška

Opis


Portalna dizalica s dvostrukim nosačima s kolicima


Portalna dizalica s dvostrukim nosačima s uvođenjem kolica

Portalna dizalica s dvostrukim nosačima s kolicima uglavnom se koristi za pristanište, teretno dvorište i druga mjesta za utovar i istovar na otvorenom. Stroj koristi jednostruku gredu u obliku slova L, veliki radni prostor i jednostavnu instalaciju i održavanje za transport. Njegov automobil vodljivi vodljivi kabel s kabelom, kolica s kabelskim koturom i trolejbusom. Korištenje zatvorene kontrolne sobe klima uređaja, opremljene kontrolom veze, sa širokim vidnim poljem, fleksibilnim radom, udobnošću rada, prednostima visoke učinkovitosti.


Portalna dizalica s dvostrukim nosačima s kolicimaParametri

RasponS(m)1822263035
Visina dizanjam1010121212
Brzina dizanjam/min8.58.58.58.58.5
Brzina kolicam/min43.843.843.843.843.8
Brzina dizalicem/min37.737.740.140.140.1
Motor za podizanjekw1717171717
Motor kolicakw2.52.52.52.52.5
Totalna tezinakg5260060700708007880089000
Maksimalno opterećenje kotačaKN225228245290310
Staza
P43P43P43P43P43
Glavna dimenzijamm1822263035
Vrh tračnice do glavnog vrhaH1458014580145801659016590
Razmak kotačaW80008000850095009500
Širina dizaliceB95549554103501135011350
Hook lijevo ograničenjeS150005000600075007500
Hook desno ograničenjeS250005000600075007500
Lijeva konzolaL165006500750090009000
Desna konzolaL265006500750090009000


Prednosti proizvodnje

  1. Smanjite troškove izgradnje pogona i radionice

  2. Poboljšajte svoju proizvodnu učinkovitost

  3. Budite prikladni za različite radne uvjete i pružite vam rješenja na jednom mjestu

  4. Smanjite dnevno održavanje

  5. Sigurnost s visokim performansama


Detalji Slike

MG -1


Proizvodno pakiranje

  1. Glavni nosač i krajnji kamion pakirani su u tkane vreće kako bi se smanjilo trošenje tijekom transporta.

  2. Kontejner je pričvršćen čeličnim užetom kako bi se spriječilo oštećenje opreme tijekom transporta.

  3. Elektroničke upravljačke komponente pakirane su u visokokvalitetne sanduke od šperploče kako bi se spriječila vlaga, sunce i hrđa.


Pitanja

 

1. P: Koji je vaš MOQ?

A: 1 set;

2. P: Koji je vaš paket?

O: Glavno tijelo u kutiji od šperploče ili u plastičnoj tkanini; Rezervni dijelovi u kutijama od šperploče;

3. P: Koji je vaš rok isporuke?

O: U roku od 10/25/40 dana nakon primitka uplate unaprijed; točno razdoblje treba se temeljiti na detaljnim zahtjevima i stvarnom razdoblju;

4. P: Koji je vaš jamstveni rok?

O: 12 mjeseci od prihvaćanja dizalica;

5. P: Imate li instalatersku uslugu u inozemstvu?

O: Da; Imamo;

6. P: Koje vrste proizvoda imate?

O: Sve vrste industrijskih električnih vitla (osobito nestandardnih); Mostna dizalica; Portalna dizalica, električna dizalica; Vijčana dizalica; Dizalica radijalnih/ravnih vrata; Čelična vrata; itd.

7. P: Da li nudite alate za podizanje?

O: Da, možemo ponuditi sve vrste alata za podizanje kao što su remen za podizanje, stezaljka za podizanje, grabilica, magnet, blokovi remenica, kuka, bravica, žičano uže, uže od vlakana itd.

8. P: Mogu li vaša vitla vući nagnuto?

O: Da, naša električna vitla mogu vući vodoravno, vući nagnuto, podizati okomito


Obavijest

Za brzu ponudu, ispunite sljedeće podatke:

  1. Kapacitet podizanja dizalice

  2. Visina dizanja (od poda do centra kuke)

  3. Raspon (razmak između dvije tračnice)

  4. Izvor energije u vašoj zemlji. Je li 380V/50Hz/3P ili 415V/50Hz/3P?

  5. Vaša najbliža luka





Popularni tagovi: portalna dizalica s dvostrukim nosačem s kolicima Kina, proizvođači, dobavljači, prilagođeni, ponuda, cijena

Mogli biste i voljeti

Torbe za kupovinu